headerImage
 
 

Werkgroepen en commissies

Het Comité kent verscheidene werkgroepen en commissies, waarin leden zitting hebben. In deze werkgroepen en commissies wordt gediscussieerd over verschillende onderwerpen. Hieronder volgt een overzicht: 

  • Ballotage Commissie
    G.J. Bakker, G-J.H. Hermanussen, A.M. Vismans, D.J.Jansen, M. van der Hoek

  • Werkgroep Binnenvaart
    U.H. van Holthe tot Echten, W. de Jong, L. Malysse, W.H. Meijer, A.M. Vismans

  • Commissie voor Aanbeveling van Arbiters en Deskundigen
    H.M.A. Blonk, A.L. van Eck, R.F.H. Elshuis, H. Kikkert

  • Balans Commissie
    P.M. Oort, L.D.J. Martens, J.E.H. van Dongen

  • Werkgroep Handel
    H.M.A. Blonk (voorz), P.D. van de Graaff (secr),
    A. Nieuwenhuizen, M. Donker,  A.M. Vismans, H.P.W. Mulder,
    J. Scheurwater, J. van Etten, O. de Vries, R.J.Th. Rolink,
    S.M. Kosorog, T.P. van Doorne, J.E.H. van Dongen, C.D. van 't Hoff

  • Werkgroep Menselijke Consumptie en Handel
    A.L. van Eck (voorz), S.L. Kingma (secr), G.J. Bakker,
    G. Bonestroo, R. Fieman, E. Termont

  • Werkgroep Kwaliteit
    P.D. van de Graaff (secr), 
    A.J.L. Groenenboom, G.P.J. Schouten, H. Kikkert, B. Brakenhoff

  • Werkgroep Contracten en Arbitrage
    C.W.L. Boere (voorz), P.D. van de Graaff (secr),
    A.L. van Eck, J.H. Gnodde

  • Commissie voor de Conditiën van de Nederlandse Handel in Granen en Diervoedergrondstoffen
    C.W.L. Boere (voorz), P.D. van de Graaff (secr),
    A.D.N. Hoek, A.M. Vismans, J.W. Baas, J.E.H. van Dongen

  • Commissie voor de Duitsch-Nederlandse Contracten
    J.H. Gnodde (voorz), P.D. van de Graaff (secr),
    F. Ketting, W. de Man, L.D.J. Martens, L.B. Plaisier, W. Boedjawan

  • Commissie voor de GAFTA Contracten
    A.D.N. Hoek (voorz), P.D. van de Graaff (secr), 
    S. de Bruijn, H. Kikkert, A.J. Wuisman, C.W.L. Boere, W. Boedjawan, J. Buurman, E. Manovil, N. Rook, A. de Munnik

  • Commissie voor de Bepalingen Granen, Zaden en Peulvruchten
     A.L. van Eck (voorz),  P.D. van de Graaff (secr), K.A. den Dekker-Bakker, R. Fieman, J.H. Gnodde

  • College voor het opmaken van standaardmonsters voor Granen, Zaden en Peulvruchten

Het Comité is door haar leden internationaal (plaatsvervangend) vertegenwoordigd in de volgende organisaties:

  • Coceral Board
    M.C.F. Vermeulen

  • Coceral Markets and Agricultural policy
    G.J. van Noortwijk

  • Coceral Rice
    K. Pittery

  • Coceral Food & Feed Safety
    .D. van de Graaff, S.L. Kingma

  • Coceral GTP Working Group
    P.D. van de Graaff

  • Coceral Sustainability Working Group
    P.D. van de Graaff

  • Europese Warenbeurs Consortium
    M.C.F. Vermeulen, P.D. van de Graaff

  • Europese Federatie van Importeurs en Handelaren in Dierlijke eiwitten
    A.F.G. Ebeli

  • GAFTA International Contracts Policy Committee
    A.D.N. Hoek, A. Munnik, P.D. van de Graaff

  • GMP+ international Stichtings bestuur
    M.C.F. Vermeulen, T. Swinkels (plv)

  • GMP+ international International Expert Committee
    P.D. van de Graaff, G.P.J. Schouten, J. Scheurwater (plv)

  • Subcommittee Trade
    Mw. A. van Lijden, J. Scheurwater, J.W. Baas (plv), P.J. van der Weijden (plv), 

  • Subcommittee Transport
    B. Strijbos, A. Mahlmann

  • Subcommittee Certification & Supervision
    T. Hoekstra (plv)

  • Technical Committee Feed Safety Database
    M. Hoveling, G.P.J. Schouten (plv)

  • Expert Committee Responsible Biomass
    J. van de Ven

  • GMP+ Working Group evaluation Aflatoxin B1
    S.L. Kingma

Het Comité is door haar leden nationaal (plaatsvervangend) vertegenwoordigd in de volgende organisaties:

  • BO Akkerbouw
    H.M.A. Blonk, M.C.F. Vermeulen (plv)

  • Federatie Nederlandse Diervoederketen (FND)
    P.D. van de Graaff, S.L. Kingma

  • Bestuur Stichting Nibem
    A. den Bakker

  • Stichting Brancheoverleg Riskplaza
    S.L. Kingma