headerImage
 
 

Werkgroepen en commissies

Het Comité kent verscheidene werkgroepen en commissies, waarin leden zitting hebben. In deze werkgroepen en commissies wordt gediscussieerd over verschillende onderwerpen. Hieronder volgt een overzicht: 

  • Ballotage Commissie
    G.J. Bakker, G-J.H. Hermanussen, M. van der Hoek, D.J.Jansen

  • Commissie voor Aanbeveling van Arbiters en Deskundigen
    C.W.L. Boere, H.M.A. Blonk, A.L. van Eck 

  • Balans Commissie
    J.E.H. van Dongen, L.D.J. Martens, J. Voorwinden

  • Werkgroep Handel
    H.M.A. Blonk (voorz), C.A.C.M. Emmen (secr)
    J.E.H. van Dongen, M. Donker, T.P. van Doorne, J. van Etten, S.M. Kosorog, H.P.W. Mulder, A. Nieuwenhuizen, R.J.Th. Rolink, J. Scheurwater, O. de Vries 

  • Werkgroep Menselijke Consumptie en Handel
    A.L. van Eck (voorz), S.L. Kingma (secr), 
    G.J. Bakker, G. Bonestroo, E. Termont

  • Werkgroep Contracten en Arbitrage
    J.J. Ronner  (voorz), C.A.C.M. Emmen (secr),
    A.L. van Eck, J.H. Gnodde

  • Commissie voor de Conditiën van de Nederlandse Handel in Granen en Diervoedergrondstoffen
    J.J. Ronner (voorz), C.A.C.M. Emmen (secr),
    J.W. Baas, J.E.H. van Dongen, G.J. Hermanussen, A.D.N. Hoek, B. van der Wal

  • Commissie voor de Duitsch-Nederlandse Contracten
    A. van den Blink (voorz), C.A.C.M. Emmen (secr), 

  • W. Boedjawan, A.D.N. Hoek, W. de Man, L.D.J. Martens, R.J.Th. Rolink

  • Commissie voor de Bepalingen Granen, Zaden en Peulvruchten
     A.L. van Eck (voorz),  C.A.C.M. Emmen (secr), 
    H.M.A. Blonk, K.A. den Dekker-Bakker,  J.H. Gnodde

  • College voor het opmaken van standaardmonsters voor Granen, Zaden en Peulvruchten
    A. den Bakker, G.J. Bakker, H.M.A. Blonk, G.J. Bonstroo, J. Braet, P. Dieleman,
    A.L. van Eck, J. Engel, A.C. de Feijter, M.P. Offeringa, B. Thomaes, J. van Tuijl, 
    A.L. Veenstra, J.J. Visser


  • Werkgroep GMP+ International
    L. Dorrestein, C.A.C.M. Emmen, A. Rappange, O. van Mackelenbergh, I. Passier, F. Raghoebar,  A. Rensen-van Lijden, J. Scheurwater, G.P.J. Schouten,  W. van Taverne

Het Comité is door haar leden internationaal (plaatsvervangend) vertegenwoordigd in de volgende organisaties:

  • Coceral Board
    T. Swinkels
    J.W. Baas
  • Coceral Markets and Agricultural policy
    L. Dorrestein
    T. Swinkels
  • Coceral Rice
    K. Pittery

  • Coceral Food & Feed Safety
    C.A.C.M. Emmen, A. Rensen-van Lijden, O. van Mackelenbergh, 

  • Coceral EFISC-GTP Working Group
    A. Rensen-van Lijden, C.A.C.M. Emmen

  • Coceral Sustainability Working Group
    J.P.G.M. Volleman, C.A.C.M. Emmen, S.L. Kingma

  • Europese Warenbeurs Consortium
    J.W.Baas, C.A.C.M. Emmen

  • GMP+ international Stichtings bestuur
    J.W. Baas, C.A.C.M. Emmen (plv)

  • GMP+ international International Expert Committee
    C.A.C.M. Emmen, G.P.J. Schouten (plv)

  • Subcommittee Trade & Collection
    A. Rensen-van Lijden, J. Scheurwater, J.W. Baas (plv), 

  • Subcommittee Transport
    A. Mahlmann, H. Bonninga (plv)

  • Technical Committee Feed Support Products (TCFSP)
    G.P.J. Schouten 

  • GMP+ Working Group evaluation Aflatoxin B1
    S.L. Kingma

  • GMP+ Subcommittee Responsible Feed
    R. Baakman, S. Kraaij (plv), C.A.C.M. Emmen

Het Comité is door haar leden nationaal (plaatsvervangend) vertegenwoordigd in de volgende organisaties:

  • BO Akkerbouw
    J.W. Baas

  • Federatie Nederlandse Diervoederketen (FND)
    J.W. Baas, C.A.C.M. Emmen

  • Bestuur Stichting Nibem
    A. den Bakker

  • Stichting Brancheoverleg Riskplaza
    S.L. Kingma